Biłgoraj, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Dam Prace!!!

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Konsultant ds. odszkodowań
Opis stanowiska:

Do zadań konsultanta należy:
- Utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami,
- Pozyskiwanie nowych klientów,
- Stałe pośredniczenie w zbieraniu dokumentacji

Wymagania od kandydatów:
-Min. średnie wykształcenie
-Wysoka kultura osobista
-Umiejętność nawiązywania nowych kontaktów
-Komunikatywność, samokontrola na wys. poziomie
-Innowacyjność i kreatywność
-Mile widziana znajomość prawa

Oferujemy:
-Pracę w młodym prężnie rozwijającym się zespole,
-Szkolenia na wysokim poziomie
-Wysoką płacę uzależnioną od wykonanej pracy
-Dla najlepszych liczne gratyfikacje
-Bardzo szybka możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego.
Zgłoszenia prosimy przesłać na adres e-mail:
rekrutacja@centrum-odszkodowan.org.pl/

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 27 Marzec, 2012  10:35

Identyfikator: 387660

Wyświetleń: 3496